KONST / Litografier / Färglitografi 15978139
nr 1597 8139
Franco Costa
(f. 1934), Italien
Signerad, numrerad 57/150, "Joshoua is around". Färglitografi. Bladets mått: 51x49 cm, oramat löst blad
Kondition: slitage,
Franco Costa, född 1934, italiensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:28:06
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
500 kr